Cross-border Cooperation Program Poland-Belarus-Ukraine 2014–2020 Logo - back to the main page of the website
    • english
    • polish
    • by
    • ua
    • czcionka

    • A
    • A
    • A
Zamosc 2022 PL PBU in Numbers Professional Trainings PL mapa projektów

Finaliści Konkursu Edukacyjnego dla Szkół z okazji Dnia Współpracy Europejskiej 2021

28 / 05 / 2021

Dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznego Konkursu Edukacyjnego dla Szkół organizowanego z okazji Dnia Współpracy Europejskiej 2021 – „Młode Głosy PBU!". Zadaniem uczniów na tym etapie było przygotowanie postów, pomysłów na filmy promocyjne i 21-wersowych rapowanych tekstów poświęconych Programowi PL-BY-UA i jego projektom. Otrzymaliśmy ponad 40 zgłoszeń, a najciekawsze prace zostaną opublikowane na naszym profilu społecznościowym Facebooka. Mile nas zaskoczyły piękne rysunki obrazujące niektóre przesłane koncepcje:

Świetnie się spisaliście!
Doceniamy Wasze zaangażowanie i wielką kreatywność na tym etapie konkursu.

Zgodnie z zasadami Konkursu oceniliśmy wszystkie zgłoszenia i wybraliśmy 24 zwycięskie drużyny – po 8 z każdego kraju – które wezmą udział w Finale:

Polska

  1. Szkoła Podstawowa nr 22 w Rzeszowie (podkarpackie)
  2. I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie (podkarpackie)
  3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Białobrzegach (podkarpackie)
  4. Szkoła Podstawowa nr 47 w Białymstoku (podlaskie)
  5. Szkoła Podstawowa w Żyrakowie (podkarpackie)
  6. Szkoła Podstawowa nr 3 w Bielsku Podlaskim (podlaskie)
  7. Szkoła Podstawowa nr 2 w Mielcu (podkarpackie)
  8. Bursa Szkolna nr 5 w Lublinie (lubelskie)

Białoruś

  1. Szkoła średnia nr 10 Baranowicze (obwód brzeski)
  2. Gimnazjum nr 1 Nowogródek (obwód grodzieński)
  3. Gimnazjum nr 3 Dyatlovo (obwód grodzieński)
  4. Liceum nr 13 Grodno (obwód grodzieński)
  5. III Liceum Ogólnokształcące Słonim (obwód grodzieński)
  6. Gimnazjum nr 4 Brześć (obwód brzeski)
  7. Gimnazjum nr 5 Brześć (obwód brzeski)
  8. Pałac Sztuki Dziecięcej Baranowicze (obwód brzeski)

Ukraina

  1. Szkoła powszechna nr 12, Czerwonograd (obwód lwowski)
  2. Gimnazjum "Harmonia", Równe (obwód rówieński)
  3. Liceum, Jamnycia (obwód iwanofrankiwski)
  4. Liceum Ogólnokształcące nr 1, Równe (obwód rówieński)
  5. Szkola nr 1, Rawa-Ruskа (obwód lwowski)
  6. Szkola średnia, Dubeczne (obwód wołyński)
  7. Liceum "Nadiya", Lwów (obwód lwowski)
  8. Liceum "Europejskie", Lwów (obwód lwowski)

Gratulujemy zwycięzcom!

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie ze zwycięskimi drużynami 22-24 września br. Ze wszystkimi szkołami skontaktujemy się przed wydarzeniem finałowym (na początku września) w kwestiach organizacyjnych, które z powodu pandemii nie mogą być w tym momencie uzgodnione.

Wszystkim szkolnym zespołom, które nie zostały zakwalifikowane do Finału, jeszcze raz dziękujemy za wysiłek i pomysłowość. Mamy nadzieję, że przygotowanie zgłoszeń było dla Was cennym i ciekawym doświadczeniem, które pomoże Wam z powodzeniem uczestniczyć i wygrywać w kolejnych konkursach PBU.  

Czy ta strona była przydatna?

Bardzo przydatna
Bardzo przydatna
Może przydatna
Może przydatna
Nieprzydatna
Nieprzydatna