Cross-border Cooperation Program Poland-Belarus-Ukraine 2014–2020 Logo - back to the main page of the website
  • english
  • polish
  • by
  • ua
  • czcionka

  • A
  • A
  • A

Підвищення доступності та якості придорожньої інфраструктури прикордонної дороги шляхом модернізації доріг ґміни Нови Двур та маршруту Н-6044 Святськ-Василевичі-Осташа-Кадиш у Гродненській області

AKRONIM

NODGRO

NUMER

PBU1/0463/16

Rodzaj projektu

Projekt regularny

STATUS

Zakończony

CEL TEMATYCZNY

DOSTĘPNOŚĆ

PRIORYTET

2.1 Poprawa i rozwój usług transportowych i infrastruktury

PARTNERSTWO

PL-BY

BENEFICJENT WIODĄCY

Ґміна Нови Двур (Województwo podlaskie, Polska)

BENEFICJENT

Комунальне проектно-ремонтно- будівельне унітарне підприємство «Гроднооблдорстрой» (Obwód grodzieński, Białoruś)
Гродненський районний виконавчий комітет (Obwód grodzieński, Białoruś)

ŁĄCZNY BUDŻET 2 370 812,37 € DOFINANSOWANIE Z EIS 2 133 731,13 €
CZAS TRWANIA 25 miesięcy 01.06.2019 - 30.06.2021

Opis projektu

Краса старовинних міст, багата народна культура та історична спадщина створюють неймовірний туристичний потенціал польсько-білоруського прикордоння. На жаль, поганий стан дорожньої мережі обмежує інвестиційну привабливість цих територій. Ґміна Нови Двур (Підляське воєводство) та Гродненська область – приклади регіонів, де ці можливості не використовуються повною мірою.

Проєкт NODGRO має на меті покращити доступність прикордонних регіонів Польщі та Білорусі завдяки ремонту доріг. Три дороги загального користування у Новому Дворі, на ділянці Нови Двур–Хорощани (приблизно 6 км), буде відновлено та розширено (дорога № 103584B та дві ділянки внутрішніх муніципальних доріг). У рамках запланованих робіт там буде побудовано нову дорогу з асфальтовим покриттям, перехрестями, з’їздами та кюветами, дренажем та дорожньою розміткою. Також буде придбано нове обладнання для обслуговування доріг у майбутньому. Білоруський партнер планує здійснити ремонт дороги № H6044 на ділянці Святськ–Василевичі–Осташа–Кадиш у Гродненській області (приблизно 5,5 км).
Ширину маршруту буде збільшено до 7 м, буде прокладено нове асфальтове покриття, побудовано перехрестя з іншою дорогою та дренажну систему. Крім того, з’явиться велосипедна доріжка (протяжністю біля 5 км). Для підвищення якості послуг, під час робочих зустрічей та конференцій партнери обміняються досвідом та знаннями у сфері низьковуглецевого транспорту на основі екологічних рішень.

Проєкт NODGRO допоможе скоротити час подорожі на місцевих та регіональних дорогах, що сприятиме покращенню доступності прикордонної зони для відвідувачів. Нові транспортні маршрути створять кращі умови для зростання туризму, активізують місцеве підприємництво та в кінцевому підсумку покращать рівень життя мешканців польсько-білоруського прикордоння.

Galeria

Czy ta strona była przydatna?

Bardzo przydatna
Bardzo przydatna
Może przydatna
Może przydatna
Nieprzydatna
Nieprzydatna