Cross-border Cooperation Program Poland-Belarus-Ukraine 2014–2020 Logo - back to the main page of the website
  • english
  • polish
  • by
  • ua
  • czcionka

  • A
  • A
  • A

Розширення регіональної дороги № 867: ділянка з Любачева до Башня Гурна та дорога № С142005 Шкло–Новояворівськ

AKRONIM

LUBANOVO

NUMER

PBU1/0340/16

Rodzaj projektu

Projekt regularny

STATUS

Zakończony

CEL TEMATYCZNY

DOSTĘPNOŚĆ

PRIORYTET

2.1 Poprawa i rozwój usług transportowych i infrastruktury

PARTNERSTWO

PL-UA

BENEFICJENT WIODĄCY

Підкарпатське управління воєводських доріг у Жешуві (Województwo podkarpackie, Polska)

BENEFICJENT

Cлужба автомобільних доріг у Львівській області (Obwód lwowski, Ukraina)

ŁĄCZNY BUDŻET 2 536 499,99 € DOFINANSOWANIE Z EIS 2 282 849,99 €
CZAS TRWANIA 36 miesięcy 29.09.2018 - 28.06.2022

Opis projektu

Підкарпатське воєводство у Польщі та Львівська область в Україні стоять перед проблемою недостатньої дорожньої інфраструктури та низької якості транспортних сполучень. Така ситуація перешкоджає рухові між регіонами та, як наслідок, знижує їхню привабливість для інвесторів та відвідувачів. Водночас, розвиток інших каналів зв'язку є необхідним, оскільки тут знаходяться пункти пропуску кордону Будомєж-Грушів та Гребенне-Рава-Руська.

Проєкт LUBANOVO пропонує вирішення питання транспортної доступності на польсько-українському прикордонні. У Польщі регіональна дорога № 867 на ділянці Любачув-Башня-Гурна (9,4 км) буде модернізована відповідно до сучасних вимог якості. Будівельні роботи включатимуть перехрестя з іншими дорогами загального користування, автобусні зупинки та тротуари, дренажні системи, а також реконструкцію мосту на річці Солотва. З української сторони буде реконструйовано близько 1 км ділянки дороги № C142005 Шкло–Новояворівськ. Нове дорожнє покриття буде прокладено на існуючу ширину. Окрім цього, буде передбачено реконструкцію виїздів, укріплення обочин, встановлення інформаційних знаків. Промоційні заходи проєкту допоможуть забезпечити широкий доступ до інформації про проєкт за допомогою публікацій у пресі, розповсюдження листівок та брошур, рекламної продукції та розміщення новин на веб-сайті.

Загалом проєкт сприятиме транспортній інфраструктурі на польсько-українському прикордонні та включить систему місцевого транспорту до міжнародної мережі. Партнери проєкту зміцнять своє партнерство та обміняються досвідом, що позитивно вплине на транскордонний рух. Мешканці, туристи та інвестори, які відвідають Підкарпатське воєводство та Львівську область, належним чином зможуть оцінити скорочення часу подорожі та комфорт.

Galeria

Czy ta strona była przydatna?

Bardzo przydatna
Bardzo przydatna
Może przydatna
Może przydatna
Nieprzydatna
Nieprzydatna