Cross-border Cooperation Program Poland-Belarus-Ukraine 2014–2020 Logo - back to the main page of the website
  • english
  • polish
  • by
  • ua
  • czcionka

  • A
  • A
  • A

Розвиток партнерського співробітництва для поліпшення дорожньої інфраструктури на прикордонній території Підляського воєводства і Гродненського району

AKRONIM

DOPC

NUMER

PBU1/0039/16

Rodzaj projektu

Projekt regularny

STATUS

Zakończony

CEL TEMATYCZNY

DOSTĘPNOŚĆ

PRIORYTET

2.1 Poprawa i rozwój usług transportowych i infrastruktury

PARTNERSTWO

PL-BY

BENEFICJENT WIODĄCY

Підляське управління воєводських доріг у Білостоці (Województwo podlaskie, Polska)

BENEFICJENT

Комунальне проектно-ремонтно- будівельне унітарне підприємство «Гроднооблдорстрой» (Obwód grodzieński, Białoruś)

ŁĄCZNY BUDŻET 1 330 792,42 € DOFINANSOWANIE Z EIS 1 197 713,18 €
CZAS TRWANIA 20 miesięcy 01.12.2018 - 31.07.2020

Opis projektu

Дорога № H 6054 має вирішальне значення з точки зору організації руху на білорусько-польському прикордонні. Вона, зокрема, забезпечує доступ до популярної туристичної пам’ятки – території навколо Августовського каналу у Польщі, відновленого за останні роки. Ремонт більшої частини цієї дороги було виконано ​​завдяки підтримці Програми PL-BY-UA 2007-2013, але одна з ділянок все ще потребує негайного ремонту.

Партнери проєкту DOPС намагаються вирішити проблему доступності Гродненської області та відновити ділянку місцевої дороги   № 6054, що з'єднує міста Рацичі та Сапоцкін, до Августовського каналу, довжиною 5,8 км. Будівельні роботи включатимуть облаштування велосипедних доріжок, встановлення освітлення, укладення 7 дренажних труб, будівництво 4 автобусних зупинок та паркувальних місць. Білоруський партнер також придбає нові машини для обслуговування доріг (трактор з косаркою, машину для вирівнювання узбіч, самоскид та снігоприбирач). Проєкт також передбачає проведення спільних промоційних заходів.

Обмін досвідом між польськими та білоруськими партнерами матиме позитивний плив на соціально-економічну ситуацію по обидва боки кордону у довготерміновій перспективі. Нова дорога разом із раніше відремонтованими ділянками створить один з головних коридорів для безвізового сполучення між Польщею та Білоруссю, покращивши пропускну спроможність а також переміщення людей та товарів через кордон. Крім того, підвищиться загальна безпека та комфорт водіїв завдяки відмежуванню руху пішоходів і велосипедів від руху транспортних засобів, зменшенню шуму та забруднення, що також матиме позитивний вплив на умови життя мешканців. Час подорожі та транспортування на цій ділянці дороги буде скорочено на 8%. Цінний туристичний об’єкт – Августовський канал стане доступним як для польських, так і для білоруських відвідувачів.

Aktualności z projektu

24 24 / 07 / 2020

Перші два "дорожні" проєкти завершено!

Раді повідомити вам, що завершено ще два проєкти ПБУ...
02 02 / 09 / 2019

Проект тижня - DOPC

Проект «Розвиток партнерської співпраці для вдосконалення дорожньої інфраструктури, розташованої в прикордонній частині Підляського воєводства та Гродненської області» (акронім DOPC), реалізується у рамках Тематичної цілі ДОСТУПНІСТЬ.

Czy ta strona była przydatna?

Bardzo przydatna
Bardzo przydatna
Może przydatna
Może przydatna
Nieprzydatna
Nieprzydatna