Cross-border Cooperation Program Poland-Belarus-Ukraine 2014–2020 Logo - back to the main page of the website
  • english
  • polish
  • by
  • ua
  • czcionka

  • A
  • A
  • A

Удосконалення дорожньої інфраструктури прикордонного регіону задля забезпечення сталого доступ до прикордонного регіону (модернізація та будівництво дороги Р-16)

AKRONIM

SafeRoad

NUMER

LIP/0007/16

Rodzaj projektu

Duży Projekt Infrastrukturalny

STATUS

Zakończony

CEL TEMATYCZNY

DOSTĘPNOŚĆ

PRIORYTET

2.1 Poprawa i rozwój usług transportowych i infrastruktury

PARTNERSTWO

PL-BY

BENEFICJENT WIODĄCY

Державне унітарне підприємство автомобільних доріг «Бреставтодор» (Obwód brzeski, Białoruś)

BENEFICJENT

Управління доріг Підляського воєводства у Білостоці (Województwo podlaskie, Polska)

ŁĄCZNY BUDŻET 5 156 671,77 € DOFINANSOWANIE Z EIS 4 641 004,59 €
CZAS TRWANIA 27 miesięcy 01.05.2019 - 31.07.2021

Opis projektu

Завданням розвитку проєкту SafeRoad є покращення доступу до Брестської області та Підляського воєводства шляхом сталого розвитку транскордонної дорожньої інфраструктури. Мета проєкту буде досягнута в основному за рахунок поліпшення стану, якості та потужності ділянки дороги С-16 на території Брестської області (BY). Проєкт є продовженням великого стратегічного проекту PBU/LSP/09/005 „Будівництво та оснащення автомобільного пункту пропуску «Песчатка» – III етап”, що реалізувався у рамках програми Польща-Білорусь-Україна 2007-2013. Без реконструкції дороги Р-16 неможливо забезпечити безпечний і безперешкодний доступ пасажирського і вантажного транспорту до пункту пропуску «Песчатка».

Фактичний технічний стан дороги Р-16 – незадовільний (рік будівництва 1932 р., останні капітальні ремонти здійснювались у 1967 р.). Він не відповідає міжнародним вимогам щодо автобусів і вантажних автомобілів. Обмеження швидкості на дорозі Р-16 становить 40 км/год, цей показник не може забезпечити пропускну здатність, необхідну для отримання доступу до КПП «Песчатка». Проєкт SafeRoad прагне зробити транскордонний регіон більш доступним шляхом поліпшення громадського транспортного сполучення через модернізацію (3,85 км) і будівництво (9,46 км) дороги Р-16, а також будівництво нової ділянки дороги для обходу населених пунктів Високає і Оберовщина. Після реконструкції дорога П-16 буде збільшена з IV категорії (шириною проїзної частини 6 м) до III категорії (шириною 7 м). Обмеження швидкості буде збільшено з 40 до 90 км/год,і в результаті підвищиться пропускна спроможність, забезпечуючи менший час для транспортування.

Завдяки реалізації проєкту дорога Р-16 буде використовуватися для міжнародного руху автобусів і вантажних автомобілів безпосередньо до перетину кордону, за винятком проходження через населені пункти. Реалізація проекту покращить доступність регіону, розвиток мереж та систем зв'язку, включаючи розвиток транспортних послуг та інфраструктури. Сталий доступ до прикордонного регіону та догляд
за навколишнім середовищем зроблять регіон більш привабливими для мешканців, туристів та інвесторів.

Galeria

Czy ta strona była przydatna?

Bardzo przydatna
Bardzo przydatna
Może przydatna
Może przydatna
Nieprzydatna
Nieprzydatna