Cross-border Cooperation Program Poland-Belarus-Ukraine 2014–2020 Logo - back to the main page of the website
  • english
  • polish
  • by
  • ua
  • czcionka

  • A
  • A
  • A

Розширення воєводської дороги № 812 на ділянці Королювка-Влодава

AKRONIM

RDW812

NUMER

LIP/0004/16

Rodzaj projektu

Duży Projekt Infrastrukturalny

STATUS

Zakończony

CEL TEMATYCZNY

DOSTĘPNOŚĆ

PRIORYTET

2.1 Poprawa i rozwój usług transportowych i infrastruktury

PARTNERSTWO

PL-UA

BENEFICJENT WIODĄCY

Люблінське Воєводство (Województwo lubelskie, Polska)

BENEFICJENT

Волинська обласна державна адміністрація (Obwód wołyński, Ukraina)

ŁĄCZNY BUDŻET 6 486 079,64 € DOFINANSOWANIE Z EIS 5 494 358,05 €
CZAS TRWANIA 26 miesięcy 10.10.2018 - 09.12.2020

Opis projektu

Східна частина Люблінського воєводства характеризується низькою якістю транспортної мережі та інфраструктури. Відсутність інтегрованої транспортної системи призводить до незбалансованого територіального розвитку, що знижує інвестиційну та туристичну привабливість регіону. Стратегічною метою проєкту RDW812 є підвищення якості транспортної інфраструктури та доступності регіону. Планується, що ця мета буде досягнута шляхом реконструкції майже 5 км ділянки воєводської дороги № 812 на ділянці Королювка-Влодава.

Воєводська дорога № 812 є однією з доріг із найбільшою інтенсивністю руху у Люблінському воєводстві, середній добовий показник на території Влодави досягає 5 727 автомобілів (дані за 2015 рік). Ця дорога характеризується також великою кількістю нещасних випадків (на які у 2011 році припадало 6,7% всіх аварій, що відбуваються на регіональних дорогах). Реалізація проєкту RDW812 сприятиме поліпшенню загальних дорожньо-транспортних умов, що, в свою чергу, призведе до зменшення дорожньо-транспортних пригод. Реалізація проєкту скоротить час перевезення між запланованим переходом на кордон через дорогу Збереже–Адамчукі та мережею TEN-T (національна дорога № 17) приблизно на 5 хвилин. Модернізована інфраструктура забезпечить більш швидкий, комфортний доступ до регіону та посилить його інвестиційний та туристичний потенціал.

Кінцевими бенефіціарами проєкту є насамперед мешканці прикордонних регіонів та суб'єкти господарювання, що діють на цій території, а також підприємці, транспортні компанії, органи місцевого самоврядування, внутрішні та іноземні туристи.

Galeria

Czy ta strona była przydatna?

Bardzo przydatna
Bardzo przydatna
Może przydatna
Może przydatna
Nieprzydatna
Nieprzydatna