PBU

Повна форма заявки

ПИТАННЯ

ВІДПОВІДЬ

Чи повне техніко-економічне обґрунтування необхідно підготувати та надіслати разом з повною формою заявки, чи можна його подати пізніше?

Документи необхідно подати разом з повною формою заявки.

Чи витрати на підготовку техніко-економічного обґрунтування є прийнятними?

Так.

Чи зарплата управлінського персоналу проекту протягом 3-х місяців після закінчення проекту є також прийнятною у випадку, коли реалізація проекту триває 24 місяці?

Так.

Чи вимога підготовки повного техніко-економічного обґрунтування стосується від суми 1 млн євро, чи вище тієї суми?

Вимога підготовки повного техніко-економічного обґрунтування стосується інфраструктурних компонентів вартістю від 1 млн. євро включно.

Чи в техніко-економічному обґрунтуванні необхідно описати тільки інфраструктурний компонент? (Наприклад, в ситуації, коли проект містить створення інфраструктури, закупівлі та "м’які" елементи).

Так, в техніко-економічному обґрунтуванні необхідно описати тільки інфраструктуральний компонент.

Текст з п. 2.1; 2.2; 2.3;2.4, 2.5; 3.1;3.2; 3.3 концептуальної записки буде автоматично перенсений до повної форми заявки - питання:
-чи перенесений текст можна буде доповнити додатковою інформацією без зміни попереднього змісту?
-якщо в концепції не заповнено п.2.5, чи можна доповнити інформацію у повній формі заявки?

Не буде можливості впровадження змін в розділах 2.1; 2.2; 2.3;2.4, 2.5; 3.1;3.2, так як зазначено в концептуальній записці. Але зміни можут бути внесені в розділі 3.3.

Чи на етапі підготовки повної форми заявки необхідно підписати партнерську угоду?

На цьому етапі необхідно подати  декларації про партнерство бенефіціарів. Підписану партнерську угоду необхідно надати в СТС не пізніше, ніж протягом 60 днів від підписання грантового контракту.