Товариський матч у Львові

02 / 10 / 2019
Категорія: Новини Програми

27 вересня у Львові ми відсвяткували День європейської співпраці. Розпочали його із зустрічі у будівлі Львівського державного університету фізичної культури «СКІФ», де Марек Горбань, президент Львівського спортивного клубу «Погонь» Львів, одного з перших польських футбольних клубів, розповів про історію клубу, його найбільші досягнення та спортивні плани на майбутнє. Спортивні журналісти Іван Яремко та Богдан Люпа дискутували про футбольні традиції Львова, його найвидатніших гравців та спільну українсько-польську спортивну спадщину.

Запрошені гості також мали можливість почути інформацію про стан впровадження нашої Програми. "Ми дуже раді, що знову можемо побувати у Львові, на цей раз безпосередньо беручи участь у промоції спільної культурної спадщини. Я переконаний, що наш товариський матч стане справжнім продовженням спортивних традицій Львова ", - зазначив Рафал Балінський, директор Департаменту територіального співробітництва Міністерства інвестицій та розвитку РП.

Після зустрічі в університеті на полі найстарішого львівського стадіону відбувся товариський матч між молодіжними командами. Це викликало величезні емоції як у гравців, так і вболівальників обох команд. Збалансована гра призвела до нічиї 2:2. Потім матч зіграли гравці та прихильники команди "Погонь" Львів та збірна Програми. Перші хвилини зустрічі показали незначну перевагу команди ПБУ, яка через кільканадцять хвилин вирвалася вперед з рахунком 0:1. Як і належить професіоналам, команда "Погонь" швидко зрівняла результат, а через кілька хвилин почала вести у грі. Гучне вболівання за нашу команду мобілізувало її до боротьби. Прекрасні дії в атаці, рішучість команди та фінальний удар головою Рафала Баліньського буквально в останні секунди матчу призвели до нічиї 2:2.

Ми дякуємо вболівальникам та гравцям за співпрацю та чудову спільну гру.

Подія була однією з понад 100 заходів, що проводилися цього року по всій Європі у рамках Дня європейської співпраці. День європейської співпраці проводиться для відзначення досягнень європейських регіонів та країн, які співпрацюють понад національні кордони.