PBU
Перший набір заявок

Зміни в графіку від 21 березня 2017 року

Відповідно до рішення Комітету з відбору проектів та Спільного моніторингового комітету щодо концептуальних записок, поданих у рамках тематичних цілей «Спадщина» та «Безпека», було визнано за необхідне внести зміни до графіку заходів Програми.  Кількість одержаних концептуальних записок перевищила очікування, а результати перевірки показали високий рівень значної частини заявок. У зв’язку з цим органи Програми вирішили максимально збільшити суму фінансування, виділену в рамках 1-го конкурсу проектних заявок на ці дві тематичні цілі, таким чином, більша частина бенефіціарів отримає винагороду за свою працю над проектними заявками.  В результаті, до подання повної форми заявки (ПФЗ) було запрошено набагато більше заявників, що, в свою чергу, пов’язано з необхідністю  збільшення часу, виділеного на перевірку і внесення змін до загального графіку реалізації Програми.

Кінцевий термін подання ПФЗ за ТЦ «Спадщина» та «Безпека» - кінець червня 2017, а остаточне рішення про надання фінансування повинно бути прийняте в жовтні 2017 для тематичної цілі «Спадщина» та в кінці травня 2018 для тематичної цілі «Безпека».

На даний момент СТС перевіряє концептуальні записки за тематичними цілями «Доступність» та «Кордони».  Цей етап завершиться до кінця травня 2017 р., а остаточне рішення про надання фінансування в рамках цих тематичних цілей буде прийнято СМК у грудні 2017 р.

Щодо конкурсу малобюджетних проектів, його оголошення  буде перенесено на пізніший термін і планується на вересень 2018 р.

Також, у зв’яжу з рішенням максимально збільшити фінансування на тематичні цілі «Спадщина» та «Безпека»,  конкурси проектних заявок у рамках цих тематичних цілей проводитись більше не будуть у зв’язку з відсутністю коштів.