PBU

Програма Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020

більше

Новини

2205 / 2017

Завершено тренінги з підготовки повної форми заявки

Спільний технічний секретаріат провів серію тренінгів, присвячених підготовці повної форми заявки (ПФЗ) для головних бенефіціарів у рамках тематичних цілей «Спадщина» та «Безпека».

2205 / 2017

Спрощення вимог для бенефіціарів

З метою оптимізації процесу підготовки повних форм заявок (ПФЗ), Орган управління та Спільний технічний секретаріат підготували ряд змін. Ці зміни стосуються списку додатків, які подаються разом із повною формою заявки на другому етапі конкурсного відбору.

1205 / 2017

Тренінги для бенефіціарів, запрошених до другого етапу 1-го конкурсу проектних заявок

Спільний технічний секретаріат (СТС) інформує заявників, запрошених до другого етапу першого конкурсного набору, про закінчення реєстрації на тренінги з підготовки повної аплікаційної форми заявки (ПАФ).

1105 / 2017

Термін подання заявок для польських шкіл у рамках дня ЄС продовжено!

Зверніть, будь ласка увагу на те, що крайній термін подання заявок на участь у конкурсі «Разом збережемо культурну спадщину» для польських шкіл з прийнятної території Програми було продовжено до 9 червня, а дата оголошення результатів переноситься на 20 червня.

1005 / 2017

Програма для заповнення повної форми заявки

Бенефіціари, запрошені до другого етапу 1-го конкурсу проектних заявок, невдовзі отримають електронною поштою файли з частково заповненими повними формами заявок.

1005 / 2017

Набір експертів з оцінки завершено

28 квітня завершено набір експертів з оцінки, які будуть залучатися до процесу оцінки проектних пропозицій, поданих в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

УСІ НОВИНИ